12 Aralık 2012 Çarşamba

Merhaba

blog dünyasına merhabalar :)
hepimiz için çocukluğumuzda nasıl ki rengarenk boyalar,oyuncaklar içimizde aşksa,şimdi de içimizde dizginleyemediğimiz cilt bakımı ve kozmetik aşkımız var.Ve ben küçük renkli günlüğümde,makyaj ürünlerinden cilt bakımına kadar bir çok ürünü tanıtarak kendi görüşlerimi,deneyimlerimi paylaşmayı düşünüyorum.
ayna karşısında vakit geçirmek değil mesele, alıcısı olduğumuz ürünlerin cazipliği çekiciliği aslında.Mesela süslü püslü ambalaja sahip her kozmetik benim dikkatimi çekmiştir.Eğer o ürünü almayacaksam bile sırf cicili bicili ambalajı sayesinde aldığım çok olmuştur.E haliyle üretici firmalarda arz talep dengesini bir araya getirip büyük çoğunluğa hitap etmeyi başarıyorlar. İstediğim markanın rujunun ya da allığının tende nasıl durduğu konusunda fikir edinmek için görselleri veya bir nemlendiricinin herhangi irritasyona sebep açıp açmadığı gibi detayları araştırdığımda karşıma çıkan bloglar bana inanılmaz yardımcı oluyor ve büyük bir keyifle takip ediyorum.İşte tam da bu sebepten, bende kullandığım ürünlerle ilgili tarafsız görüşlerimi ifade etmek,hem de güzel arkadaşlıklar edinmek için buradayım. Yarınların ne getireceğini bilmiyorum,iki ayağımın bir pabuca girmesi durumu olsa da, gelecekte bakımlı bir blog sahibesi olarak sizinle devam etmek isterim,şöyle ki:D
NOT:bu yazımdaki resimler devinarttaki ecerella ve vector.com sitesinden alıntıdır.
2 yorum:

  1. Blog dünyasına hoşgelmişsiniz...

    YanıtlaSil
  2. teşekkür ederim :)
    "Hayatta hep bir yapılacaklar listem oldu. Liste uzadıkça uzadı ben de onu küçük parçalara ayırdım. Yapılacaklar bittikçe küçük mutluluklara dönüştü. Ben de onları yazmaya karar verdim..."
    işte bu güzeldi...

    YanıtlaSil

yorumlarınız nezaketten uzak kalmasın, pamuk eller klavyeye :)