27 Mart 2013 Çarşamba

OJE ÇIKARICI MENDİLLER

Merhaba kızlar, Watsonstan aldığım bu oje çıkarıcı mendiller oldukça yağlı bir yapıya sahipler,iki kat uygulanmış ojeniz varsa iki mendil bir elinize yeterli geliyor ben bunu seyahate çıktığımda yanıma almak için ya da gerekli olur diye çantama atmak için pratik bulduğumdan aldım orta karar bir durumda öyle çok etkili değil ama kurtarıcı olabilir diye düşünüyorum.
gördüğünüz gibi yağlı bir dokuya sahip ne ince ne kalın,parmağınızı silerken parçalara ayrılmayan yapıda bir ürün.

Eğer normalin üstünde çıkarıcılık istiyorsanız memnun kalmayabilirsiniz ama orta karar uygun fiyatlı pratik bir ürün arıyorsanız tavsiye edebilirim.
Not: Tek olumsuz yanı, simli pullu ojeleri çıkarırken çok zorlanmam. Eğer tatile çıkarken yanıma alırım diyorsanız sim ve pul içermeyen ojelerden sonra kullanmalısınız.
Fiyatı 3.60

2 yorum:

  1. Bende de golden rose unki var ve 1mm den bile ince.. 1 tanesi 2 elime de yetiyor ancak koyu rnekli ojeleri çıkarırken parmağımın her tarafına bulaştırıyor.. Elimi peçeteyle sildiğimde resmen bütün ojenin orada oldugunu görüyorum.. Normal aseton gibi ağır kokusu olmaması bence çok güzel bir yönü ama çıkarıcılık konusunda emin değilim :)

    YanıtlaSil
  2. bu tarz mendiller hangi marka olursa olsun yağlı his verdiğinden koyu renkli ojeler söz konusu olduğunda benimde parmağımın etrafına bulaştırabiliyor o yüzden seyahate çıkarken ya da çantaya atmamız gereken durumlarda pratik oluyor.

    YanıtlaSil

yorumlarınız nezaketten uzak kalmasın, pamuk eller klavyeye :)