21 Nisan 2013 Pazar

ESSENCE LONG LASTİNG - GÖZ KALEMLERİEssencenin Long Lasting serisinin asansörlü kalemleri,  
yumuşak sürümlü ve inanılmaz derecede kalıcı oluşlarıyla oldukça beğendiğim kalemler. Renkleri canlı, bol pigmentliler, ve uygun fiyatlılar. Fırçayla dağıtmanıza müsait oldukları için buğulu gözlere olanak veriyorlar. Asansörlü oluşları da kalem traş kullanmadığınızdan pratik oluyor. Hızlıca sabitleniyorlar ve mat bitişli yapıdalar. Rimmel markasının Exaggerate isimli asansörlü göz kalemlerini deneyeniniz varsa bunlar onların, uygun fiyatlı alternatifi diyebilirim. Pahalı markalarla yarışacak kadar iyiler bir şans verilmeyi hakediyorlar.


Mor renkli olan, 16 numara , ismi coolest chic
Kahverengi olan,02 numara, ismi hot chocolate
Bakır renginde olan, 15 numara bling bling
Fiyatları 5 tl
Watsonslarda bulabilirsiniz.
Not: Bu renklerden hariç siyah ve haki yeşili olan renkleri de bulunuyor. Kalıcılıkları Öyle iyi ki , kolumdan peçeteyle beş kere bastırarak geçtiğim halde gitmediler. Birde eklemem gerekir ki, yağlı göz kapaklarına sahip olmadığından kalıcılık süresi kişiden kişiye değişecektir.

6 yorum:

 1. 15 ve 02 numara olan diyorum :) Nasıl harika tonlar onlar,mutlaka alacağım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. her ikiside güzel seçim :) çok teşekkürler beğenmene sevindim.

   Sil
 2. Benim göz kapaklarım yağlı ve bende bu kalemlerin Think Khaki olanı var. Ve yağlı göz kapaklarıma rağmen kalıcılığı son derece başarılı! Tüm renkleri de çok güzel :) Güle güle kullan!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çook teşekkür ederim saolun. Think khaki nedense benim bulunduğum yerdeki Gratise gelmiyor, gelse onu da alacaktım. Yağlı göz kapaklarında bile kalıcıysa herkese tavsiye ederim ozaman :)

   Sil
 3. Bakır rengi olanı çok beğendim değişik bir rengi var :)
  iyigünlerde kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bakır rengi özellikle kahverengi göz makyajlarında iyi bir uyum sağlıyor, saolun :)

   Sil

yorumlarınız nezaketten uzak kalmasın, pamuk eller klavyeye :)