10 Şubat 2014 Pazartesi

DOWN UNDER NATURAL'S ARGAN YAĞLI SAÇ BAKIM SERUMU

Down Under Natural's Argan Oil saç bakım yağı, kolay kırılan saçlara anında etki ederek saçı pürüzsüzleştirmeyi, parlaklık, yumuşaklık vermeyi, ısıya karşı korumayı, içerdiği yüksek E vitamini, zengin antioksidanlar ve omega 9 ile saç kırıklarını onarıp beslemeyi vaat ediyor. İçerisinde  Argan yağı, Zeytin yağı  ve E vitamini takviyesi bulunuyor. Argan yağının saçlarımıza faydaları arasında saça parlaklık, nem verme besleyip onarma, kısa sürede saçları uzatma ve ısıya karşı doğal bir koruma sağlama gibi etkileri var. 
Gelelim serumun etkilerine, düzenli kullanımda saçların kuruluğunu alıp nemlendiriyor, parlak olmasını sağlıyor. Ama kırıkları onarmıyor, bakım yapmıyor. Argan yağı içermesine rağmen saç uzamasını desteklemiyor. Eğer saç kırıklarınızı aldırdıysanız eskiye nazaran kırılmasını önlüyor. Kabaran, elektriklenen saçlarınızın elektriklenmesini alıyor. Uygulama yaparken ıslak veya nemli saçınıza , avucunuza damlattığınız miktarı elinizle ovuşturup sadece saç uçlarınıza sürerseniz görevini layıkıyla yerine getiriyor. Miktarı artırıp, saç uçlarınızdan yukarılara sürerseniz yağlı ve sönük bir görüntüyle karşılaşmanız kaçınılmaz. 
Kokusu oldukca hafif, rahatsız edici boyutta değil. Yapısına gelecek olursak; inceltilmiş yağ gibi. Akışkanlığı orta, saça yedirilmesi zahmetsiz, ellerde yapışkanlık hissi bırakmıyor, saç uçları tarafından anında emiliyor.
Fiyatı 20tl, Gratis ve Watsonslarda bulabilirsiniz.
Not: Saçlarım boya vs gibi işlem görmemiş, elektriklenmeye müsait, kalın telli ve uçları kuruya dönük yapıda. Bunu da belirtmek isterim. 

4 yorum:

 1. Bende sıvı saç kremini kulanıyorum yumuşacık yapıyor ve kolay tarama sağlıyor güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sıvı saç kremini daha denememiştim bunu öğrenmem iyi oldu :) Ayrıca Teşekkür ederim Ceydacığım :)

   Sil
 2. kullanıyorum ben de hoş bir ürün masalım:)
  sevgimlee

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğenmene sevindim, güzel mavim. Sevgiler benden :)

   Sil

yorumlarınız nezaketten uzak kalmasın, pamuk eller klavyeye :)