28 Ağustos 2014 Perşembe

GÜNÜN OJESİ 5

Golden Rose ojelerden Paris serisi, Eyfelin gölgesindeki serinliğe yakışır çekicilikte bir renk tonu barındırıyor bünyesinde. Tam da güneşin tatlı tatlı vurduğu saatleri iştahla karşılayan bir altın rengi. Altının büyüleyici etkisi de diyebiliriz adına. Özellikle gün ışığında ya da spot lambalarının altında metalik efektiyle ön plana çıkan bir sedefli altın rengi. Gold detaylı takılar ve ayakkabılarla hoş ve zarif bir stil katıyor. Detayların güzelliği bu noktada ortaya çıkıyor. Piyasadaki bir çok rengin içinden ayrıcalıklı olduğunu gösteriyor ve joker sözcüğünü hak ediyor.
Farklı ışık altındaki görünümü şöyle;
Numarası yetmiş sekiz. Yapısı akışkan ve tam şişedeki rengi veriyor. İki üç katta istenilen yoğunluğu elde etmek mümkün. Sürümü kolay. Yalnız kuruması için biraz zaman gerekiyor, tam kurumadan günlük işlerinize devam ederseniz bozulabiliyor. Kalıcılığı da Rich Color serisine göre az.
Not: Özellikle altına baz olarak Rimmel London markasının iki yüz seksen numaralı sunshıne isimli sarı ojesini uyguladığımda ortaya çıkan renk daha canlı ve göz alıcıydı. Farklı bir markanın sarı rengini de baz olarak kullanabilirsiniz. Rimmel London ojeyi sildiğimde tırnaklarımda sarı renk bıraktı ama Golden Rose'da öyle bir sorunla karşılaşmadım.
Fiyatları, Golden rose 1.75tl, Rimmel London 3.5tl. Golden Rose ojeyi kendi kiosklarından ve Golden Rose'un online sitesinden, Rimmel London ojeyi de Watsonslardan temin edeblirsiniz.

4 yorum:

 1. canımm masalım çok yakışmış, renkler harika..
  sevgiler, öpücükler

  YanıtlaSil
 2. Benim tatlı Baharım çook teşekkür ederim mutlu ettin, beğendiğine sevindim :) benden de kocaman sevgiler ve öpücükler.

  YanıtlaSil
 3. Yanıtlar
  1. Güzel görüşünüz için teşekkür ederim :)

   Sil

yorumlarınız nezaketten uzak kalmasın, pamuk eller klavyeye :)